Nog een berichtje ontvangen
Quote:
Op 8 aug 2024 om 20:27 heeft Matra50 <
info@matra50.com> het volgende geschreven:
Beste Matra liefhebber,
In de afgelopen periode heeft u enkele mails van ons ontvangen over de Matra-bijeenkomst op zondag 8 september bij Visscher Classique.
Deze meeting staat in het teken van de derde overwinning van Matra op Le Mans in 1974, 50 jaar geleden. En het is een goede gelegenheid om weer eens een aantal Matra’s en hun bezitters bij elkaar te krijgen.
Helaas hebben wij van u nog geen inschrijving ontvangen.
Hou er svp rekening mee dat voor het bijwonen van dit evenement een inschrijving noodzakelijk is.
Omdat Matra50 geen club is, dus geen inkomsten en geen kas heeft, moet een evenement dat Matra50 organiseert kostendekkend zijn.
Daarvoor is een minimum aantal betaalde inschrijvingen nodig om garant te staan voor de faciliteiten die bij Visscher Classique gebruikt gaan worden, en die vooraf moeten worden geboekt. Matra50 gaat die vastlegging niet aan als er onvoldoende aanmeldingen zijn.
Wilt u als Matra liefhebber dit evenement bijwonen, schrijf u dan voor 15 augustus in.
U kunt dit doen via de directe link
https://matra50.com/matra-evenement-visscher-classique/. Of via onze website
www.matra50.com.
De kosten bedragen 35 euro per persoon. Daarvoor krijgt u niet alleen de entree tot het museum, maar ook koffie met appelgebak, 2 consumptiebonnen, een aandenken (1 per equipe) en exclusieve toegang tot het onderstaande programma.
Eventueel kan Visscher Classique ook een lunchpakket verzorgen. Dat kunt u bij de inschrijving aangeven en kost 12 euro per persoon. Als u voor deze optie kiest, dan krijgt u bij de ontvangst een lunchbon. Het inschrijfformulier rekent de kosten allemaal voor u uit, en u ontvangt na inschrijving ook een bevestigingsmail.
Uw inschrijving is pas compleet zodra wij het volledige bedrag (voor inschrijving plus eventueel lunchpakket) hebben ontvangen op ons rekeningnummer NL04 INGB 0003 2789 36. De rekening staat op naam van J. Davids.
Maak het bedrag over onder vermelding van MATRA50 en vermeld vooral ook de naam waarmee u hebt ingeschreven. Bij vorige evenementen was het soms een zoekplaatje om uit te vinden dat de betaling vanaf de rekening van bedrijf A gerelateerd was aan persoon B of van mevrouw C voor de heer D.
Nogmaals: inschrijven en betalen voor 15 augustus 2024! Na deze datum is de inschrijving gesloten.
Dan hebben wij (en Visscher Classique) nog tijd om de locatie, de activiteiten en de versnaperingen in te richten op de grootte van de groep.
Onder voorbehoud ziet het programma er als volgt uit:
10 uur: Museum open,
Tot 11 uur: Ontvangst, registratie en afgifte entreebewijs, aandenken, route voor de tourrit, consumptiebonnen,
Polsbandje en eventueel de lunchbon.
11 uur: Introductie/rondleiding in Visscher Classique door Henk Visscher (1e groep, indien er 2 groepen zijn)
12 uur: Start stadswandeling Buren voor degene die zich daarvoor heeft opgegeven
12 uur: In de filmruimte op de 1e verdieping; Lezing “Hoe Matra de 24 heures du Mans 3 keer achter elkaar wist te winnen”
door Ignatius de Bakker, aansluitend een film over Matra op Le Mans.
12 uur: Eerste equipes vertrekken voor de tourrit
14 uur: Herhaling introductie/rondleiding in Visscher Classique door Henk Visscher (2e groep, indien er 2 groepen zijn)
15 uur: In de filmruimte op de 1e verdieping; Herhaling Lezing “Hoe Matra de 24 heures du Mans 3 keer achter elkaar wist te winnen”
door Ignatius de Bakker, aansluitend een film over Matra op Le Mans.
16 uur: Afsluiting, dankwoord vanaf de trap in het museum.
Als er meer Matra liefhebbers komen dan er in de filmzaal kunnen en ook meer dan Henk Visscher in 1 keer kan rondleiden, dan worden beide activiteiten twee keer aangeboden.
Bij de ontvangst krijgen alle inschrijvers een polsbandje als bewijs dat ze aan de programmaonderdelen deel kunnen nemen en om het museum in- en uit te kunnen lopen.
Gedurende het hele evenement kunt u rondkijken in het museum en erbuiten.
Ook zal er een aantal schaalmodellen van Le Mans Matra’s tentoongesteld worden.
Voor de stadswandeling is een beperkt aantal plekken beschikbaar. Toewijzing gaat op volgorde van aanmelding. Als er te veel aanmeldingen zijn ten opzichte van het aantal gidsen dat beschikbaar is, dan nemen we contact op met de aanmelders die dan op de reservelijst komen.
Natuurlijk kennen wij niet alle Matra-liefhebbers in Nederland en Vlaanderen.
Stuur daarom deze mail svp door naar de Matra-liefhebbers die u kent.
Wie deze mail niet direct van ons heeft ontvangen, maar wel geïnteresseerd is, kan zijn/haar naam/adres/autotype en e-mailadres doorgeven aan
info@matra50.com.
Als u van ons een email heeft ontvangen terwijl u niet op onze maillijst wilt staan, meld dat dan s.v.p. in een mail aan
info@matra50.com.
Dan halen we u van de lijst af en verwijderen we uw gegevens uit ons bestand.
Met vriendelijke groet,
Matra50
unquote
Laat ons weten wie gaat, zo zijn wij van het bestuur ook op de hoogte.