Page 1 of 6
Rondrit 2009
Posted: Wed Dec 17, 2008 8:40 pm
by benny
Wat is jullie datum-voorkeur voor een meeting in 2009?
Zaterdag 9 mei of zaterdag 16 mei?
Of zijn er andere voorstellen?
Posted: Wed Dec 17, 2008 10:43 pm
by matrafan
Tot nog toe voor mij beide datums ok?.
Laat maar verder horen.
Posted: Wed Dec 17, 2008 11:05 pm
by oetker
Hier ook beide datums prima.
mvgr Herman
Posted: Thu Dec 18, 2008 7:36 am
by bassboss
Voor mij ook geen probleem, dit wordt dan mijn streefdatum om de wagen af te krijgen!
Posted: Thu Dec 18, 2008 7:35 pm
by Paul
Posted: Mon Dec 22, 2008 8:53 pm
by ALAIN VAN AKEN
Liefst niet eind mei want dan is er reeds een grote meeting in Frankrijk en beiden op 1 weekend lijkt me niet echt te doen.
Posted: Mon Dec 22, 2008 9:35 pm
by Urbain
Dag Benny,
Als de rondrit op 9 mei zou doorgaan plaats je mij wel voor een verscheurende keuze, ofwel de rondrit, ofwel een weekend (9- 10 mei)stappen met de oud-scouts in het Eifelgebied... Je kan natuurlijk niet voor iedereen goed doen, maar als het enigszins mogelijk is, liever niet op 9 mei.
Posted: Mon Dec 22, 2008 10:43 pm
by benny
de volgende zaterdagen zijn ook nog mogelijk:
25april, 2 mei of 30 mei.
Voor mij speelt het geen rol wanneer de rit is, het is de bedoeling zoveel mogelijk leden bij elkaar krijgen op dezelfde dag. Al dan niet met een Matra.
Ik hou zoveel mogelijk rekening met jullie opmerkingen.
Posted: Wed Dec 24, 2008 9:11 am
by JV
30/31 mei is de nationale en internationale bijeenkomst van de Franse club in Romorantin: 45 jaar Matra Automobile etc.
Jan
Posted: Wed Dec 24, 2008 1:25 pm
by Urbain
Dag Benny,
Zou 1 mei geen goede datum kunnen zijn? Iedereen is met verlof wegens een officiele feestdag (ook de Nederlanders en de Fransen). Je zou zelfs 1 mei jaarlijks kunnen reserveren voor een rondrit. Dan weet iedereen jaren op voorhand wanneer de volgende rondrit plaats zal vinden.
Of er zou iemand morele bezwaren kunnen hebben om op het "feest van de arbeid" iets dergelijks te doen... maar anderzijds, aan de meeste Matra's is zoveel arbeid gepresteerd dat er wel eens mag gefeest worden...
Het is maar een voorstel, laat de reacties maar komen....
Posted: Wed Dec 24, 2008 1:32 pm
by benny
Voor mij is 1 mei geen probleem. Wat denken de anderen ervan?
Toch ??n opmerking: werkt de horeca op 1 mei?
Posted: Wed Dec 24, 2008 1:38 pm
by oetker
Ik weet niet hoe het in Belgie is, maar horeca gaat normaal gesproken hier altijd door.
Posted: Wed Dec 24, 2008 5:21 pm
by matrafan
Zie 1 mei niet direct als een probleem al denk ik dat er dan wel meerdere rondritten zullen georganiseerd worden.
Wat betreft de horeca in Belgie is dat g??n enkel probleem die werken net zowel als in Nederland.
Voor mij is de datum goed maar moet het wel op tijd weten alvorens ik misschien ergens een andere rit bespreek.
Posted: Thu Dec 25, 2008 2:46 am
by Vollegaaz
mij maakt het allemaal niet uit, kan pas eind januari zeggen of ik vrij ben wegens nog maar een een jaartje racen op 2 wielen, ze laten me niet gerust.
De matra gaat even aan de kant want de kosten lopen wat op, die voorruit stond echt niet op de "things to do" list, verzekering wordt stopgezet, voor t'zelfde geld gaat ze er een jaartje vantussen, we zien wel.
Maar ik kom wel kijken als ik vrij ben.
Posted: Fri Dec 26, 2008 6:42 pm
by GODFRIED
1 mei is voor ons ok.

Posted: Wed Dec 31, 2008 12:49 pm
by benny
De rit bestaat op papier. Nu nog gaan verkennen om het roadbook te maken en de gepaste stops te vinden.
De rit is 145,4 km lang en zou het rijden zelf 218 minuten in beslag nemen.
Laat ons voorlopig 1 mei aannemen als de datum van de rondrit.
Posted: Wed Dec 31, 2008 2:10 pm
by oetker
Klinkt goed.
1 mei is prima wat mij betreft.
Posted: Wed Dec 31, 2008 3:51 pm
by Urbain
Ik hou alvast 1 mei vrij.
Posted: Thu Jan 01, 2009 10:32 am
by ALAIN VAN AKEN
Oke ik denk dat we het op 1 mei houden.
Posted: Thu Jan 01, 2009 1:04 pm
by Rudy
Ja, leuk is dat...
Ik werk in Nederland en daar is 1 mei GEEN vrije dag, maar wel de dag voordien ( Koninginnedag: 30 april)
Ik zal er dus niet bij kunnen zijn. Jammer, leek me een fijne manier om mensen te leren kennen.
Maar allez, voor de " rondritters: veel plezier!!!"
Rudy
Posted: Thu Jan 01, 2009 1:15 pm
by bassboss
Oei, op 1 en 2 mei moet ik mijn land gaan verdedigen op de europese brassband kampioenschappen te Oostende.
Passeer eens met de Matra's en kom supporteren!
Ik zal dus forfait moeten geven...
Posted: Sat Jan 03, 2009 5:55 pm
by Urbain
Oei, 1 mei schijnt blijkbaar niet altijd een vrije dag te zijn in Nederland, nochtans stond op de site van Earth Calender 1 mei voor "labour day" in "The Netherlands". Ook in 2008 stond 1 mei bij de officiele feestdagen, maar bij nader onderzoek blijkt dat de Nederlanders toen verlof hadden wegens hemelvaartdag, en dat verschilt van jaar tot jaar. .
Daarom is mijn voorstel om jaarlijks 1 mei te nemen als datum voor de rondrit niet meer zo verstandig, want dan ontnemen we de Nederlanders de kans om mee te rijden.
Sorry, sorry, sorry....
Posted: Sun Jan 04, 2009 10:22 am
by benny
Om onze Nederlandse vrienden niet uit te sluiten ( we zijn geen racisten), wat gedacht van 2 of 3 mei? Of is 30 mei te laat ( communiefeesten)? Ik weet dat een datum kiezen het moeilijkste is van de organisatie van een rit. Ik wil niemand uitsluiten omdat we al met zo weinig actieve leden zijn. En het succes hangt ook af van het aantal deelnemers.
Posted: Sun Jan 04, 2009 10:38 am
by oetker
1 mei is hier ook dag van de arbeid, maar geen vrije dag.
30 april is koninginnedag en een officiele vrije dag.
Tot 2006 was 5 mei ook een vrije dag (bevrijdingsdag), maar is tegenwoordig niet meer voor all CAO's het geval.
Misschien beter 2-3 mei, maar mijn hele maand mei is nog leeg in de agenda, dus maakt niet uit.
Posted: Sun Jan 04, 2009 11:55 am
by matrafan
3 mei voor mij reeds bezet, maar indien geen andere datum gevonden, toch laten doorgaan.
Zal toch moelijk worden om voor iedereen een goede datum te vinden.
Ik zou toch proberen om een zaterdag aan te houden, de zondag zijn er vanaf mei meerdere rondritten die reeds jaren op dezelfde dagen gepland zijn.
Posted: Mon Jan 05, 2009 9:37 am
by GODFRIED
2 mei???????

Posted: Mon Jan 05, 2009 10:45 am
by ALAIN VAN AKEN
Welke dag maakt me niks uit maar wel graag een snelle beslissing zodat dit op de kalender kan komen.
Posted: Mon Jan 05, 2009 6:50 pm
by benny
Alain, zet 2 mei op de site als de dag van de rondrit.Ik geef nog altijd de voorkeur aan de zaterdag, zodat de deelnemers de zondag kunnen bekomen.
1 mei meer verkeersvrij ?
Posted: Mon Jan 05, 2009 9:17 pm
by GeorgeinBelgium
Zou er niet minder verkeer zijn op 1 mei?
9 mei is zaterdag en niet zondag ...
Posted: Sun Jan 25, 2009 3:01 pm
by georges1
voor mij maakt het niet uit welke dag